Аукціон з продажу необробленої деревини у Львові

Українська електронна біржа — це онлайн-платформа для проведення прямих торгів, розроблена експертами аукціонної індустрії у співпраці з висококваліфікованими ІТ-фахівцями для аукціонного співтовариства. Ви можете не тільки дізнатися про аукціони в міру їх оголошення, але і переглянути списки предметів аукціону і зробити заочні ставки онлайн, не виходячи з дому або офісу! Використовуючи наше програмне забезпечення для проведення онлайн-аукціонів, ви можете робити ставки під час проведення аукціону на місці. Робіть ставки, та купуйте якісній товар!

Як працює онлайн-аукціон?

Предмети аукціону доступні для перегляду та участі в торгах на веб-сайті біржі. Після того як ви створили обліковий запис в компанії і отримали схвалення на участь в торгах, ви можете брати участь в торгах, які Вас цікавлять.

У день проведення аукціону учасники онлайн-торгів можуть брати участь в аукціоні так, як якщо б вони були присутні на аукціоні особисто. Ви також можете слухати і / або дивитися відео живого аукціону, як він тече безпосередньо з аукціонного залу (якщо такий є).

Аукціоніст має повну свободу дій щодо того, схвалювати або відмовляти потенційним учасникам торгів в їх торгах. Більшість аукціонів автоматично схвалюють учасники.

При традиційному методі аукціону лоти продаються в аукціонному залі, але при сучасному методі все відбувається безпечно і надійно онлайн.

Конкурентні торги можуть збільшити відпускну ціну. Ви можете встановити власну резервну ціну, яка є відмінною страховою мережею, якщо немає відсотків. Однак учасники торгів часто можуть підвищити ціну, коли є дві або більше сторін, зацікавлених в одному і тому ж Майні. Вам може зійти з рук ціна вище, ніж ви коли-небудь очікували.

Торги на живому аукціоні УЕБабсолютно безпечні. Ми використовуємо стандартне галузеве шифрування для забезпечення належного захисту будь-яких важливих даних, які ви надаєте.

На цьому аукціоні ви можете придбати деревину на будь-який смак: дуб, хвоя та інші види дерева, за доступною ціною. Організаторі майданчику захищають права фахівців, тому тут ви не зустрінете шахраїв.

Якщо вас зацікавила ця інформація, переходьте за посиланням, та дізнавайтеся докладніше про торги: https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/u-lvovi-auktsion-z-prodazhu-neobroblenoi-derevini-prohodit-na-tb/

Наверх