Консультації сам на сам з психологом у Львові

Кожна людина має великий спектр різноманітних емоцій. Це може буди як радість та щастя, так і печаль та тривога. З останніми найскладніше впоратись. Вони  трапляються на роботі, у побуті та наодинці із власними думками. Деколи вони заполоняють весь вільний простір у свідомості людини, тому їй стає складно жити та розвиватись далі.

Людина може скористатися одним зі шляхів:

 • Намагатись самостійно наладити власне життя, спираючись на підказки в Інтернеті та чекати миттєвого результату;
 • Пустити проблеми на самоплив та не звертати уваги на нові;
 • Звернутись до кваліфікованого психолога, який допоможе вирішити усі задачі якісно.

Можна зрозуміти, що перші два шляхи не є надійними, та повністю позбутися усіх проблем буде максимально складно. Тому необхідно скористатись послугами психолога Панасюк Анастасії, яка здатна разом зі своїми клієнтами подолати усі поставлені перед ними перешкоди.

Навіть якщо немає бажання приходити до спеціаліста, все ж таки можна прийти на консультацію, а далі вже вирішувати, що робити далі. Але вибір буде очевидним, адже стане зрозуміло, що психологиня дійсно зможе допомогти. Крім того, записатись до неї на візит можливо через власний сайт Анастасії https://your-safe-place.com/services-individual.

Навіщо потрібна особиста терапія?

Завдяки сеансам терапії можна забути про психологічні та емоційні проблеми,  пов’язані з різноманітними факторами. Так, цей процес може бути довгим, в залежності від складності ситуації. Але психолог може гарантувати високі результати та підвищити якість життя клієнта.

На перший погляд здається, що терапія – це складні завдання, приймання пігулок та заняття з різними пристроями. Ці методи направлені на хронічно хворих людей. Гештальт-терапія, яку пропоную Панасюк Анастасія, можна сприймати як душевний діалог з майже такою ж самою людиною.

Такі терапії не зможуть причинити ще більшої шкоди на психічний стан людини. Усі розмови проходять спокійно та безпечно, а результат від них такий самий якісний.  Завдяки таким заняттям, людина зможе краще розуміти власне «Я» та потреби й бажання свого тіла. Виходячи з цього, її життя стане кращим та щасливішим.

Коли потрібно прийти на сеанс до спеціаліста?

До психолога-консультанта необхідно звернутись, коли у людини може бути:

 • Депресія: в’яле самопочуття, проблем зі сном, відсутність апетиту та позитивного настрою, підвищена чутливість чи апатія;
 • Наявні комплекси;
 • Страхи, паніка, тривога;
 • Виникнення нав’язливих думок та дій;
 • Залежність від стосунків;
 • Конфлікти з родиною та дітьми;
 • Невпевненість при виборі та розмовах з іншими людьми;
 • Складність з подоланням стресових ситуацій.

У цих та інших випадках, Анастасія зможе допомогти будь-якій людині, сімейній парі та родині з їх вирішенням.

Відгуки відвідувачів психолога

До психологині звертаються не тільки українці, але й люди з інших країн та діти. Вони змогли довіритись професіоналу цієї сфери та отримали величезні результати своїх консультацій та терапій. Майже після кожного заняття, всі клієнти помічали деякі зміни у собі, які в кінці призвели до успішної «реабілітації від хвороби».

Багато клієнтів зазначили, що персонал та фахівці є ввічливими та поважними один до одного й відвідувачів, що підтверджує їх професіональність. Анастасія дуже привітна, й дорослим легко розкрити свої болючі теми й довіритись їй. Тому часто до неї на прийом приводять дітей, які пізніше позбуваються різноманітних страхів та переживань.

Наверх