Важливі характеристики деревини, які варто брати до уваги

Деревина – це той ресурс, в якому частково зацікавлені майже всі компанії. Звичайно, особлива увага звертається все-таки на меблеві підприємства, які використовують подібні ресурси за їх прямим призначенням. При цьому, не варто забувати про те, що така сировина є не менш актуальна й в багатьох інших напрямках.

Почати варто все-таки з технічної сировини. Говорячи максимально простими словами – це та деревина, що не пройшла ще навіть жодної стадії обробки. Це означає, що вона все ще залишається в корі. 

При цьому, такій деревині можна знайти місце як в потребах промислового так і технологічного значення. Велика перевага безпосередньо технічної сировини – це можливість її реалізації на постійній основі. Тут навіть не так важливо, про який саме період часу йде мова. 

Що стосується норм, то тут нічого нового немає. Є конкретні норми, які дуже добре прописані в ДСТУ. Відповідно, лісові господарства повинні звертати увагу на ці моменти, та дотримуватися всіх цих аспектів. Якщо говорити коротко, то довжина такої сировини не повинна перевищувати 6 метрів. Що стосується діаметра, то він повинен бути в діапазоні 70 сантиметрів.

Але, мало того, щоб просто зайти на сайт sale.uub.com.ua та у фільтрі визначати потрібний розмір сировини. Вся справа в тому, що є немала кількість інших моментів, які також повинні братися до уваги.

Про які характеристики йде мова?!

Так склалося, що характеристики – це дуже важливий момент й учасник торгів повинен чітко розуміти, що серед його завдань є співставлення різних характеристик, які вважаються дійсно вагомими. Насправді, таких буде багато, але пройтись по них всіх – це досить складний та довгий процес.

Що стосується більш зрозумілих характеристик, то мова йде про:

  1. Екологічні моменти – частіше за все, мова йде по сильне забруднення навколишнього середовища;
  2. Фізичні аспекти – це той випадок, коли увага звертається на наявність можливих гнилих ділянок, трухлявих елементів або ж обвуглених частин ствола. Така деревина автоматично виходить з категорії ділової сировини;
  3. Санітарні норми – важливо, щоб деревина не була привезена з якихось місць, з підвищеним фоновим рівнем. Це досить серйозне порушення, тому таким моментам потрібно приділяти особливу увагу;
  4. Механічні моменти – частіше за все, це велика кількість сучків, які не дають нормально обробляти саму деревину. Крім цього, серйозним фактором може послужити кривизна й про такі моменти також не варто забувати.

Завдання учасника торгів – більш детально ознайомитися зі всіма цими моментами, впевнитися в тому, що вони є дійсно важливими та враховувати всі ці моменти . Ознайомитись з повним переліком умов можна на електронному майданчику. Для цього, вам потрібно його еще й обрати.

Робиться це через систему ПроЗорро, де можна легко знайти повний перелік сервісів, які дійсно можуть вас зацікавити. Українська універсальна біржа – це один з найбільш популярних ресурсів, які вже давно себе зарекомендували в цьому напряму.

Якщо ж у вас є бажання більш детально ознайомитися з тим, як можна купити технічну сировину на електронному майданчику. Ви можете знайти такі деталі, якщо перейдете за посиланням https://sale.uub.com.ua/news/tehsyrovyna-hv-na-elektronnyh-aukcionah-prozorro-prodazhi. Тут же ви зможете найти багато іншої інформації, яка може потенційно вас зацікавити. Вся вона знаходиться у відкритому доступі, тому проблем з тим, щоб з нею ознайомитись у вас виникати не повинно. Головне – це робити все поступово й не приймати не обдуманих рішень.

Наверх